פספוס: שכח לבדוק את הכרטיס ואיבד מיליוני פאונד

לפעמים גם מזל טוב צריך במידה הנכונה: זוכה איבד כספי זכייה בגובה של מיליוני פאונד כי לא טרח לאסוף את הכסף בזמן.

אותו אדם שהיה יכול להיות מולטי מיליונר פספס זכייה בסך של כ-64 מיליון פאונד, או ליתר דיוק 63,837,543.60. הכרטיס היה בתוקף למשך 180 יום אחרי ההגרלה, כלומר במשך חצי שנה אף אחד לא הגיע לאסוף את סכום הכסף העצום הזה. מדובר בפרס הגדול ביותר בתולדות בריטניה שלא נאסף עד היום.

מאמצי החיפוש אחר הזוכה נכשלו

הזכייה המדוברת הגיעה מהר מאוד גם לכותרות בבריטניה כאשר מארגנת הגרלות הלוטו המקומית הייתה נואשת לאתר את בעל הכרטיס הזוכה. על אף הניסיונות לעורר את מודעות הציבור לעניין זה, כאמור כל מאמצי החיפוש למיניהם בסופו של דבר העלו חרס. כל מה שידוע הוא שהכרטיס הזוכה נקנה בחודש יוני ב-Stevenage and Hitchin.

“לצערי, אני יכולה לאשר כי מחזיק הכרטיס לא הגיע במסגרת הדדליין כדי לאסוף את הפרס והוא פספס כמות מדהימה של כסף”, אמרה הדוברת של חברת הגרלות הלוטו EuroMillions בכתבה שפורסמה באתר של Sky News. “רוב הפרסים נאספים תוך פחות מ-180 יום. כדי להימנע מאירועים מצערים כאלה בעתיד, אנו מפצירים בכל ממלאי הלוטו במדינה לבדוק את הכרטיסים שרכשו על בסיס יומי”.

ומה יעלה בגורל כספי הזכייה שנשארו מיותמים? ככל הנראה חברת EuroMillions תעביר אותם למטרות של צדקה ובניית מבני ציבור שיועילו לכלל תושבי המדינה. סכום זה יצטרף אל ה-29 מיליארד פאונד שנצברו ממכירות כרטיסי ההגרלה והושקעו במטרות דומות.

רוצים בעצמכם לזכות ובגדול? צרו קשר עם קלאב פור-יו והירשמו להגרלות הלוטו של מועדון הלקוחות.

נגישות