זכה 3 פעמים בפרס הראשון והשבוע בפרס השני

בן 65 תושב אזור אשדוד זכה סך הכל ב-4 פרסים בלוטו – 3 פעמים בפרס הראשון ופעם אחת בפרס השני. סכום הזכיות הכולל שלו מגיע לכ-26 מיליון ש”ח. בתוך 32 שנים זכה בלוטו 4 פעמים תושב המתגורר באזור אשדוד, כך מפרסם מפעם הפיס.

הזוכה, בשנות ה-60 לחייו, נשוי ואב ל-7 ילדים. הוא בעל עסק עצמאי ומספר כי לאורך השנים לא שינה את אורח חייו, למרות הסכומים הרבים שצבר בארבעת הזכיות. הוא נוהג לקום בשעה 6 כל בוקר, להתפלל, לאכול ארוחת בוקר ולצאת לעבוד בעסק עד שעות הערב. את הכסף שגרף בזכיות הקודמות הוא שמר בתכניות חסכון ורכש דירה לכל ילד שהתחתן, כל ילדיו “נשואים ומסודרים”, הוא טוען.

הזוכה ניגש לדוכן הלוטו הקבוע שבו הוא רוכש את הכרטיסים מדי שבוע אך לא האמין למה ששמע. הוא התקשר למפעל הפיס בכדי לוודא את הזכייה, אושר לו שהוא הזוכה היחיד בפרס השני בסך 2 מיליון שקל. הוא רואה בזכייה האחרונה הזדמנות להשתמש בכספים להנאה מהחיים עם רעייתו האהובה. במפעל הפיס מציינים כי 10 זוכים מוכרים בהיסטוריה ככאלה שזכו יותר מפעם אחת.

חברת קלאב פור יו מזמינה את הציבור הרחב להצטרף למועדון הלקוחות ולהכנס למעגל הזוכים הרחב שלה. השיטה של חברת קלאב פור יו מביאה להגדלת סיכויי הזכייה ולצמצום העלויות בזכות לוטו קבוצתי.

0

 

נגישות