השקיע 58 שקל בטופס וזכה ב-34 מיליון בלוטו

תושב בן 50 מאזור השפלה זכה ב-34 מיליון שקל אחרי ששלח טופס דאבל לוטו בהשקעה של 58 שקל בלבד, כך לפי פרסום באתר של מפעל הפיס.

הזוכה הגיע ביום רביעי של ה-14 בפברואר אל בית מפעל הפיס כדי לאסוף את דמי הזכייה של הגרלת הלוטו שנערכה יום לפני כן, ה- 13 בפברואר.

“בשעת לילה מאוחרת בדקתי את הטופס באתר של מפעל הפיס”, סיפר הזוכה כיצד גילה שהפך למיליונר. “זאת הדרך הכי נוחה ושם גיליתי על הזכייה”. הזוכה הוסיף וסיפר כי אחרי שגילה על הזכייה, “נכנסתי למיטה וחיבקתי את אשתי, הערתי אותה ותוך כדי החיבוק סיפרתי לה על הזכייה. היא תפסה את ראשה כלא מאמינה מתוך שינה”.

הזוכה סיפר כי הכסף ישמש קודם כל כדי לכסות את החזר המשכנתה על הדירה. “שנינו שכירים שנחנקים ממשכנתה מאוד גדולה שלקחנו על עצמנו. עם השנים זה נהיה קשה יותר. הדבר הראשון שנעשה הוא לחסל את התשלומים למשכנתה”. ומה לאחר מכן? “לאחר מכן נדאג לילדים ונקנה להם דירות, שיהיו מסודרים בחיים”, ענה הזוכה.

חלומות מתגשמים

גם אשתו של הזוכה סיפרה למפעל הפיס כיצד הרגישה אחרי שנודעה לה הבשורה המשמחת: “בגלל שנודע לי על הזכייה כמתוך חלום, אני יכולה להגיד שחלומות מתגשמים. זה מזל משמיים”.

כמה ימים מאוחר יותר, ב-19 בפברואר, הגיע הזוכה השני של אותה הגרלה לגבות את הפרס – אם חד הורית מאזור השרון, שזכתה בפרס השני בשווי של 3 מיליון שקלים. הזוכה מתכוונת להשתמש בכסף כדי לממן לימודים לבן שלה ולקנות לו דירה.

גם אתם רוצים להגשים את החלום לזכות בכסף? הירשמו להגרלות של קלאב פור יו עוד היום.

נגישות